Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Dokker 2014 года

Автомобиль: Renault Dokker 2014 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 2000 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - максимальна
Автор: Андрій (Украина, Киев)   27.12.2014

Доброго дня! Машину купляв для роботи. Серед машин такого типу вибір досить невеликий: Вольксваген Кадді, Форд Коннект, Пежо Партнер, Сітроен Берлінго і Рено - Доккер або Кенгу. Кенгу у нас офіційно не продається (нові), тому залишається Доккер. Серед машин, які я назвав Доккер найдешевший, тому вибір пав на нього (через обмежений бюджет). Також приглядався до Рено Логан універсал, але Доккер сподобався більше. Купляв у максимальнійй комплектації, але без мультимедійної системи (думаю, що ціна зависока) і без ESP. В салоні купив всі коврики (коврик у багажнику краще було не брати - за 800 грн він виглядає як зроблений із поролону), сигналізацію, бризговики, тонування. Чехлів у салонах до цієї моделі не продають, тому купляв в інтернеті.

Уже проїхав майже 2000 км, тому можна зробити деякі висновки:

- Споживанння дизпалива дещо більше, ніж я очікував - поки що 6.4-6.5 л/100 км. Думав, що буде 5-5.5 л. Надіюсь, що споживання ще впаде після обкатки.
- Підвіска досить жорстка, але дозволяє проїзжати наші "дороги" на досить високій швидкості.
- Шум у салоні досить сильний, особливо коли оберти двигуна перевищують 3000.

Плюсы автомобиля: - Підвіска. - Економічний мотор і надійний мотор. - Місткість.

Минусы автомобиля: - В салоні досить багато металевих поверхонь (не покритих пластиком, особливо на другому ряді сидінь). - Твердий пластик на торпедо (хоч і немає скрипів).

Совет покупателю: Купляйте дизельну версію.

Через 2 мес. Андрій дописал: Після 6000 км пробігу середній розхід палива по трасі 7,1 л/100 км. По місту 6,9 л/100 км. При цьому за містом більше 120 км не їду (для економії палива). Миттєвий розхід палива при їзді 120 км/год - 9л. Забагато при теперішній вартості дизпалива. Мотор явно заслабкий для даної моделі. Думаю, що через це і розхід палива такий великий.

Тест-драйв Renault Dokker: Renault Dokker и Renault Lodgy - такие похожие и такие разные
Renault Dokker и Renault Lodgy - такие похожие и такие разные

Лето - традиционный период отпусков и своеобразного затишья в автомобильном мире. Громкие премьеры заготовлены на осень, старты продаж новинок - тоже. Однако компания Renault решила не следовать стереотипам и пригласила журналистов для знакомства сразу с двумя новыми моделями - Renault Dokker и Lodgy. А чтобы обеспечить летнее настроение, искать сходства и различия между двумя дебютантами нас пригласили в Одессу.

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18.800$ 2016 169.000 км