Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Dokker 2013 года

Автомобиль: Renault Dokker 2013 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 20000 км, двигатель - 1.5 дизель
Автор: володимир (Украина, Каменец-Подольский)   23.01.2015

Доброго дня, всім хто буде читати цей відгук. Відразу скажу, що користуюсь базою відгуків "ІНФОКАРУ" років вісім, тож думаю прийшла моя година написати, хоч Доккер у мене сімнадцятий автомобіль, але з салону перший, тож досвід експлуатації лише "пиріжків" маю наступний: рено кенгу (1999 1.4 бенз - 2.5 роки), пежо партнер (2001 1.9 диз 1.3 роки), рено кенго (2004 1.4 бенз 3роки), фіат добло макс (2007 1.3 диз 3 роки) і все за кимось доїзджав. Чесно скажу очі мені зривав "фіат добло нью" дизельний, та не вистачало грошей (185000 грн), а на докера вистачало (в січні 2014року, середньої комплектації ціна була 160000 грн, та й з "морди" він мені гарніший видався).

За рік пройшов 20000 км. Спочатку витрати пального були від повного до повного баку 6.5-7.5літрів, десь після 5000км 5-6 літрів. Отже Суб`єктивно мені подобається зовнішній вигляд, в міру жорстка підвіска (пружини для легкової версії значно м`якші, звичайно не легковий седан , але й не торсіони як на кенго або партнері, чи ресора на фіат добло), десь таки має ховатись та вантажопідьомність майже 500 кг, але за рахунок цієї жорсткості доволі закручені повороти проходжу не скидаючи швидкості, до 130 км в суху погоду парусності не відчувається (літня гума тойо на алюмінієвих дисках від кенго r 14 185/70, зимова SAVA r 15 185/65 на рідних металевих дисках, гума так собі на снігу закатаному чи свіжому супер , можливо тому що кліренс 190мм, але лід чи просто мокрий асфальт "3 -" ), також на великих ямах, вибоїнах машину не розхитує, на томість дрібні ямочки п`ятою точкою рахуються регулярно., але я перепрошую то все наші кляті дороги і ті хто за них відповідає, бо за кордонами нашої Батьківщини про ходову частину авто забуваєш.

На 6000 км застукала, шарова опора, думав рейка бо дуже подібний звук, але на сто надіагностували ліву шарову, замінили по гарантії кажуть заводський брак запчастину чекав дві неділі , замовляли з Франції, міняється ричаг, а він на докері оригінальний, тобто не взаємозамінний з іншими моделями рено, було ще одне звернення на сервіс заблокувались розсувні двері (руки повідбивати тому конструкторові за таку ручку) до речі я з цього приводу написав листа на завод до мене навіть передзвонили з франції, перепитали чи це я писав листа, сказали що прийняли до відома, тай шо мені лекше, як була та ручка каліцка так і залиши - лась, вибачте за емоції, але воно мене муляє, короче кажучи від попадання снігу чи води на механізм відкривання всередині розсувних дверей ручка не захищає і після замерзання, будь-ласка вхід та вихід через задні двері, до речі через ту саму ручку і вітер на швидкості задуває в салон, діти відкрити не можуть малий зацеп для пальців, по тій самій причині дружина декілька разів зломала ніготь, а це я вам скажу не тільки боляче, але й дорого на сьогодняшній день, тай самі дверки скриплять хоч там і встановили два замки, дві направляючих опори, чого не було на кенго чи пежо, але якщо економиш на металі то ніякі замки не допоможуть, я особисто не заміряв товщину металу, але звук при закриванні дверей як в китайському автопромі.

По салону для передніх пасажирів все ніби гут, і карманчиків і нішок всяких плюс велика поличка над головою (через неї я й купив цю машину) все дуже зручно і комфортно керування магнілою на кермі теж приємна опція, от кнопка сигналу зліва на торці перемикача поворотів, це по якому, поки привик похолов зо три рази, пластик не скриплячий і на вигляд дорожче коштує як на дотик, неприємно усвідомлювати що на тобі зекономили і не поставили датчик температури на приборну панель, лампочка перегріву є але з якою температурою я їзджу не знаю і це прикро, немає плафона освітлення для пасажирів другого ряду вони як у бункер залазя, ручок утримування рівноваги по салону жодної, різьбові отвори під них є, а ручок дзуськи, я вже думав зкрутили з моєї машини, але дивився в салоні на жодній нема, я особисто вважаю таку економію образливою, бо в виробничих маштабах така ручка буде коштувати відро-долар, а для комфорту пасажира, чи скажімо для клієнта, що готовий заплатити за твою продукцію 20000 доларів відіграє велику роль., сидіння більш-менш, бокова підтримка мінімальна але я думаю це для пасажирів "на виріст" шоб потім не гризло в спину, їздили влітку на море в одну сторону 1900км то на сидіння нарікань не було, свій докер я зробив семимісним домонтував третій ряд два сидіння від шарана на швидкозьомних кріпленнях, з моїм зростом 1.75 ні головою ні колінами не впираюсь.

В магнітолі звуку вистачає, світла фар достатньо, оскільке ходові вогні не відключаються то коли туман, а я забуду вмикнути фари, гаїшники не пиняють так воно їм файно світить як ближнє світло (чим не плюс). Взагалі машиною задоволений бо нова, але все одно фольксвагена хочу нового, тільки де на еього грошей взяти.

Плюсы автомобиля: Вигляд, кліренс, внутрішній об`єм, економічність, підвіска, не погано зарекомендований двигун, що до нашого пального.

Минусы автомобиля: Недопрацьований салон, скрип розсувних дверой, товщина металу кузова.

kvnmay

А можно подробнее о третьем ряде сидений? Очень нужно.

dima2009

kvnmay, А в регистрационном что написано? 5 мест или пассажир???

dima2009, пасажир

Тест-драйв Renault Dokker: Renault Dokker. За двумя зайцами
Renault Dokker. За двумя зайцами

Можно ли добиться успеха, гоняясь за двумя зайцами, да еще и не вкладывая в это дело много ресурсов? Считаете, что это невозможно? А вот компания Renault и ее дочка Dacia думают иначе, и в качестве аргумента приводят свое совместное дитя – Dokker. Эдакий универсальный солдат - бюджетный компактвэн, который годится и для бизнеса, и на роль семейного автомобиля. С этим отважным бойцом грузопассажирского фронта мы

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18.800$ 2016 169.000 км